Головна  →  Журналістам  →  Київ україномовний  →  Склад міжвідомчої робочої групи з питань реалізації Концепції розвитку українську мови, культури та виховання історичної пам’яті у жителів міста Києва на 2015-2020 роки

Склад міжвідомчої робочої групи з питань реалізації Концепції розвитку українську мови, культури та виховання історичної пам’яті у жителів міста Києва на 2015-2020 роки

Секція: Діловодство та ділове мовлення

  1. Глазова Олександра Павлівна – доцент кафедри методики викладання мов та літератури Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук.
  2. Коломієць Олена Вікторівна – доцент кафедри сучасної української мови Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  3. Уткіна Валентина Миколаївна – начальник управління документообігу та аналізу службової кореспонденції апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
  4. Кравченко Людмила Олександрівна – доцент кафедри сучасної української мови Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  5. Шкумбатюк Карина Любомирівна – заступник начальника управління по роботі з персоналом виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Секція: Громадське життя та ЗМІ

1. Ангелова Мар’яна Степанівна – завідувач Науково-методичного центру тележурналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.
2. Болтівець Сергій Іванович – голова координаційного бюро ЮНЕСКО в Україні «Освіта дорослих України», завідувач відділу законодавчого забезпечення Державного інституту сімейної та молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України доктор психологічних наук.
3. Баркова Ольга Валентинівна – заступник голови технічного комітету стандартизації України «Інформація та документація».
4. Вовченко Олександр Леонідович – депутат Київської міської ради VII, автор Концепції розвитку українську мови, культури та виховання історичної пам’яті у жителів міста Києва на 2015-2020 роки, заступник голови міжвідомчої робочої групи.
5. Гузенко Тетяна Андріївна – заступник директора Департаменту – начальник управління інформаційної політики та комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
6. Кириченко Владислав Сергійович – лідер молодіжної організації «Київська молодіжна рада».
7. Яремійчук Леся Василівна – начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації.
8. Кобєлєв Максим Володимирович – редактор порталу мовної політики, активіст ініціативи з моніторингу дотримання мовного законодавства в закладах громадського харчування «Дріжджі», громадського руху «Не будь байдужим».

Секція: Освіта

1. Квасниця Ірина Юліанівна – президент Західно-української асоціації «Спадщина України», член Національної спілки журналістів України.
2. Курінний Олексій Вікторович ‒ старший викладач кафедри міжнародного права факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», директор програми «Права націй, національних меншин та корінних народів за національним і міжнародним правом» Центру міжнародного захисту прав людини НаУКМА, заступник голови Київської «Просвіти».
3. Майзель Сергій Петрович – директор Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
4. Старостенко Ганна Вікторівна – заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова міжвідомчої робочої групи.
5. Тодосова Галина Іванівна – начальник відділу позашкільної освіти управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
6. Челомбітько Вікторія Юріївна – перший заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Секція: Культура та історична пам’ять

  1. Анжияк Сергій Михайлович ‒ перший заступник директора ‒ начальник управління мистецтв та культурно-освітніх закладів Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
  2. Байкєніч Ганна Василівна ‒ завідувач сектору методичної роботи управління популяризаційно-просвітницької роботи Українського інституту національної пам’яті.
  3. Кравченко Олена Олександрівна ‒ завідувач сектору реабілітації історичної забудови управління регулювання забудови міста Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
  4. Кравченко Ілля Іванович ‒ голова громадської організації «Об’єднання працівників культури України», секретар міжвідомчої робочої групи.
  5. Смирнов Олександр Григорович ‒ перший заступник директора КП «Київреклама».
  6. Шутенко Віта Леонідівна ‒ заступник начальника управління торгівлі та побуту ‒ начальник відділу торгівлі Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
  7. Лозовий Іван Іванович ‒ президент громадської організації «Інститут державності і демократії».
Версiя для друку